paper

 

ד"ר מטרו
 

אני לא מתבייש להודות- אני מטרוסקסואל. אני מורט, מסקס, מורח ומתחבר לצדדים נשיים שבנפשי. לעזאזל, אני אפילו מזיל דמעה כשזה מרגיש נכון. הסרטים האהובים עליי הם אלה שיודעים ללחוץ על בלוטות הרגש ושגורמים לי לעור ברווז כאשר עולות כתוביות הסיום. ואגב עור, אני דואג לטפח גם אותו. אני מורח בקפידה קרמים היפואלרגניים אשר לא נוסו על בעלי חיים ושיכולים להחזיר את הברק גם לעורו של קשיש סחוף רוחות, שמש או מחנות ריכוז.

אתם בוודאי תוהים למה אני עושה את זה לעצמי. הרי המין הגברי הסתדר מאות בשנים ללא אותו עיסוק אובססיבי במראה חיצוני או בעידונה של הנפש. שיער גוף עבות ומקורזל, שיהוקים קולניים ואחווה גברית מיוזעת היוו מקדמת דנא את המכנה המשותף הנמוך ביותר בין בעלי הטסטוסטרון. אבל לא עוד. הנשים, העזר כנגדו, הצלע מצלענו, סבלו מספיק. רק עכשיו, כשאני רואה את השינוי העצום שהתחולל בי ואת ההבדל ביני ובין הגבר הטיפוסי (ובמיוחד זה הישראלי), אני מבין מה היה עליהן לשאת במשך זמן כה רב. מילא זה שהרבה יותר נעים להעביר את היד על שרירי בטן משורגים ונטולי שאריות שיער מאשר על גבעה ג'לטינית וסמיכה. אני גם לא מדבר על עור חלק המדיף ניחוחות פירותיים המהנה עשרות מונים מזיפים דוקרניים היכולים לשמש גם כמגררת גבינה. הנשים סבלו מספיק מיחס מזלזל של המובן מאליו. כמו כלב מפושפש המחכה ביבבה מתחת לספה עד אשר תואיל בטובך לזרוק לו עצם כלשהי, כך התייחסנו לנשותינו כאל מכשיר קנוי בעל תעודת אחריות- לא משנה כמה תבעט בו (מטפורית, כמובן) או כמה מברגים תתקע בחיווטיו, תמיד תוכל לגשת אל החנות הקרובה למקום מגוריך ולתקנו חינם אין כסף או גרוע מכך, להחליפו בחדש ומשוכלל יותר.

הגיע הזמן לומר זאת בפה המלא בנגיסי טופו דלי שומן: הגיע גם תורנו לסבול קצת. מריטת שיער חזה אחת היא כאין וכאפס לעומת מריטת הרגליים ושאר מקומות מוצנעים. בואו נפסיק להתבכיין ונתחיל קצת לבכות . זה עושה פלאים לעור הפנים.

 

מר סקסואל

 

מטרוסקסואל, עאלק. זה שהוא אוהב למרוח על עצמו איזה מיליון קרמים מסריחים לא עושה לרגיש יותר. וזה שהוא משקיע שעות בחדר כושר, מה זה אומר עליו? עם איך שהוא מתלהב מהשרירים שלו אני ממש לא בטוח שהוא עושה את זה בשביל הבנות. ובכלל, בתור אחד שמתיימר להיות רגיש ואמפתי, הוא טרח לשאול את הנשים איזה סוג גבר הן מעדיפות? אני מביא לו עכשיו עשרים בחורות שיעידו שבכל יום נתון הן מעדיפות איזה גבר-גבר, אחד שידע להגן עליהן כשצריך אבל גם להעמיד אותן במקום כשהן מתחילות עם השטויות. אם תשאלו את אבא שלי על זה, הוא יתחיל לקלל בקצב של מכונת ירייה.

בתקופתו הגברים היו גברים והנשים ידעו את המקום שלהן. אני אפילו לא רוצה לדבר על גילויים של נטיות הומוסקסואליות. אצלם, מי שבגיל שלוש שערה לא החל לצמח פלומה על החזה התבייש בכלל ללכת לים בקיץ. אז עכשיו באים כל המתרוממים האלה ומשחקים אותה "גברים מהסוג החדש". לא סתם במשך כל ההיסטוריה האנושית הנשים תמיד היו כעזר שנגדנו. אם תסתכלו על הטבע תראו שאצל כל בעלי החיים שורר בדיוק אותו המצב- הגבר הוא החזק פיזית, זה שמגן על הגבול ועל הנקבה ואילו תפקידה הוא לגדל את הצאצאים ולשמור על נאמנות לבן זוגה. אם הטבע או אלוהים התכוונו שזה יהיה ככה, כנראה שהם ידעו מה עושים.

אז שיפסיקו כבר עם השטויות האלה שלהם ויחזרו להיות גברים אמיתיים עם שיער בכל הגוף, כרס קטנה ועור קשה וסדוק. זה אולי דומה לקוף, אבל מי אמר שהאישה היא לא קופה בעצמה?

הוספת תגובה

חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש