"ג'נטלמנים הם כמו מקקים, אם מצאת אחד, כנראה שאיפשהו מסתתרים לך עוד עשרה". אם יש לכן פוביית מקקים אז אולי המשפט הזה העביר בכן חלחלה, אבל אם תנסו להבין מה עומד מאחוריו – יתכן ותפנימו משהו שאני הפנמתי רק לאחרונה.

כן, המשפט הגיע מבחור (אתן לא באמת מופתעות, נכון?), מידיד טוב, שהציב בפניי את הקביעה הזו אחרי שנפרדתי מבחור באמת ברמה (והסיבות יישארו שמורות אצלי). בהתחלה נתתי לו מבט חשדני, לא חדש לי שחברותיי תוהות מאיפה אני מגרילה את היצורים שאני יוצאת איתם, אבל ידיד שלי מעולם לא פצה פיו על הטעם הקלוקל שלי בגברים. אחרי כמה רגעים הבנתי כמה הוא צודק. מסתבר שבאמת, הג'נטלמניות לא פגה מן העולם (והלוואי שהיא תשרוד כמו המקקים), היא פשוט שומרת על פרופיל נמוך. 

אני יודעת שאנחנו לא אוהבות לקחת על עצמנו את האשמה, אבל נראה שבמקרה שלפנינו זו אכן האמת. אנחנו גרמנו לג'נטלמניות לרדת למחתרת, במו ידינו גרמנו לכל הבחורים הטובים באמת לשמור על פרופיל נמוך ולקוות שיום יבוא  ויגלו אותם (הנה רעיון לצביקה הדר – "ג'נטלמן נולד". טוב, אולי לא).

אז איך בעצם זה קרה? נראה שמשהו נדפק דווקא אצלנו, הבנות. אם אנחנו לא היינו רצות לעבר כל נער פוסטרים מלוקק שאומנם נראה מצוין, אבל מתייחס אלינו פחות ממה שהוא טורח להתייחס לקקטוס שלו, אולי לא היינו מתעצבנות על המין הגברי כולו ולא היינו נהיות כלבות לכל מי שבא אחריו. משוואה פשוטה של פעולה ותוצאה. מכאן כל אותם המזלזלים באשר הם החלו לנצל את המצב – והטובים ירדו למחתרת כי הם מפחדים להיפגע מכל הממורמרות (ובצדק).

אם אתן תוהות איך לשבור את המעגל – כבר התקדמנו. האמת, שהשלב הראשון, והחשוב – להעיף את המרירות והכלבתיות החוצה. לא, זה לא סקסי שאת מתנהגת כמו כלבה. באמת שלא. האופנה המגוחכת הזאת של לוחמנות וכלבתיות היא תוצאה די שקופה של מרירות וייאוש, ובינינו – אף אחד לא רוצה לבלות בחברה כזו. תתרככי קצת, תחייכי קצת – אל תהפכי לברבי מהלכת, אבל קצת אנרגיות חיוביות לא הרגו אף-אחד, ואולי אפילו יזמינו את החבר הבא שלך לבוא להכיר אותך קצת יותר מקרוב.   

ועוד מספר רשמים לסיום:

1. אקס שרוצה להיות ידיד זה סבבה, באמת, אבל - כדאי שתוודאי שהוא אכן ראוי להיות ידיד שלך, אף אחת לא זקוקה לאינפלציה של ידידים.

2. החורף כאן ועימו הכמיהה למישהו לחבק בלילות הקרים. אז קודם כל, המלצה אישית – סדין חשמלי, באמת מחמם נהדר. אך אם בכל זאת בחום אנושי חפץ ליבך, אל תתבאסי אם את מרגישה נואשת – זה קורה לכולנו בחורף (בנים ובנות). ולכן, כדי להגן עליך, ראי זאת כשירות תזכורת: נדירים הם המקרים בהם מיחזור (של החבר האחרון או קודמיו) הוביל למשהו שנגמר בטוב. באמת, אל תעשי את זה לעצמך – היית שם כבר, סיכמת שזה לא עובד, למחזר "רק בגלל שכבר חורף", זה לא באמת תירוץ. צאי עם חברה לפאב (ושבי על הבאר! על השולחן סיכוייך מצטמצמים באופן ניכר), זרקי מילה לבחור שיושב לידך בהפסקה, תשאלי את החמוד בספרייה איפה האות H – לא משנה איך, תפקחי עיניים ותביני שאם את לא תזיזי עניינים, רבים הסיכויים שהם לא יזוזו בעצמם, בטח לא בחורף הנוכחי. 

3. עוד תזכורת, סתם כדי שלא יהיו פדיחות: תחילת קשר, התרגשות, מתחילים לחשוף פרטים אחד על השני – הקסם בשיאו. כדי שהקסם הזה לא יחמוק לך בין האצבעות, זכרי: הנוכחי לא באמת צריך לדעת כמה בחורים היו לפניו, או לחילופין – מה יש לך ברפרטואר שבינו לבינה. הוא יכול לקשקש עד מחר על כמה הוא כבש, עשה וניסה – את מצידך – הנהני וחייכי.

הוספת תגובה

חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש