ערוץ 2 עולה עם לוח שידורים חדש, ולנו רק נותר להביע דעתנו – מה כן, ומה ללא ספק – לא! כדי שלא תפספסו, נפתח במה צריך לרדת ומייד. תוכניות הריקודים "נולד לרקוד" ו"לרקוד עם כוכבים". אולי אני לא מבינה את הקטע – אבל חוץ מלראות את אמדורסקי מוכיחה (שוב) כמה היא רדודה, לא מצאתי בהן הרבה עניין. לא, גברים בטייצים, גם אם זה איתן אורבך, לא עושים לי את זה. תוכנית נוספת: "אמא מחליפה" – עוד תוכנית ריאליטי. המעניין כאן שבכל העולם מדברים על שקיעתו של הז'אנר הנאלח הזה, חבל שבערוץ 2 לא שמעו על זה כך. ואם ריאליטי, אז על תוכניתו של צביקה פיק מיותר להגיב, מספיק להיזכר בשמה - "המאסטרו" בשביל להבין שהבחור חי בסרט אייטיז קשה.

ונעבור לתוכניות הבידור: מי שיועדה להיות תוכנית הדגל של רשת, התגלתה כנפילה רצינית. אדיר מילר היה משעשע אצל לפיד, אבל הוא ושלישיית "מה קשור?" בתוכניתם "היכל התרבות" פשוט לא מצחיקים. שתי תוכניות שמצילות את רשת בחזית זו הן: "ככה לא מתנהגים" שמצליחה בחינניות רבה להעביר מסר רציני מעבר לדאחקות ו"משחק מכור" שעדיין מפילה מצחוק. ועכשיו, לאמת הכואבת מכל: "ארץ נהדרת" כבר לא מצחיקה! ציפינו, קיווינו, ינקנו בצייתנות מביכה את הפרומואים, רק כדי למצוא עצמנו בשישי בערב תוהים מה עבר בראשם של הכותבים כשהם בנו את מערכוני תוכניות הילדות. זה כואב, באמת, אבל זה כבר לא זה. אך שישי לא אבוד לגמרי, כי אחרי "נהדרת" באה אשכנזי וגורמת ליום שישי להפוך למצחיק באמת. אז הנושאים שהיא בוחרת להעלות אינם ברומו של עולם, אבל וואלה, שישי בערב, אחרי ארוחת שישי המשפחתית – מי צריך נושאים כבדים? אשכנזי מצחיקה, אמיתית ובאמת סוחפת.

ראוי לציין שלמרות שערוץ 2 החזירו לתחייה (שוב) את דודו טופז ויהורם גאון, עדיין יש לא מעט פנינים חדשות על המסך שראויות לצפייה: "מעורב ירושלמי", "בולדוזר", "מלנומה אהובתי" ועוד. בנוסף לתוכניות תוצרת הארץ, ישנן כמה מיובאות, אך לא חדשות בארץ: "ניפ/טאק" (לבעלי קיבה חזקה), "החשוד העיקרי" ו"תרגיע" של לארי דיוויד (היוצר של סיינפלד). חוצמזה, שידורים חוזרים של "חברים" ו"סקס והעיר הגדולה" עדיין איתנו, מה שאומר שאם כל תוכניות הבידור, הדרמה, הדוקומנטארי והמיובאות לא עושות לכם את זה, תמיד תוכלו לסגור את הלילה עם פרק של "חברים" או של "סקס והעיר" בשידור חוזר בפעם ה - 2981.

הוספת תגובה

חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש